Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Salsa cubana w parach dla początkujących // 26.01

Salsa cubana w parach dla początkujących // 26.01


Nowy rok to i nowe postanowienia. To świetna okazja, aby skorzystać z naszej tanecznej oferty. Już z końcem miesiąca zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z kubańskimi rytmami.

Czym jest salsa cubana? Krok podstawowy jest krokiem chodzonym, co powoduje, że tancerze poruszają się po całym parkiecie. Ten styl odznacza się również efektownymi figurami z zaplataniem rąk, tzw. „węzły kubańskie”, co powoduje bliski kontakt partnerów w tańcu oraz charakterystycznymi ruchami ciała, które oparte są na izolacji ciała. W tym stylu salsy oprócz określonych kroków jednym z najważniejszych elementów jest improwizacja, dlatego każdy może dołożyć do niej coś od siebie. Ważnym elementem salsy kubańskiej jest Rueda de casino. Jest to zabawa, polegająca na tańczeniu w kole, przez nieokreśloną ilość par.

Start: 26 stycznia 2022, godz. 19:30

Instruktorzy: Zuzanna Gumpert i Michał Mroczkowski

ZAPISZ SIĘ NA SALSA CUBANA – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ