Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Modern jazz dla początkujących // 18.01

Modern jazz dla początkujących // 18.01


Dawno nie było w naszym grafiku grupy modern jazz od podstaw. Wiemy, że grono wielbicieli techniki jazzowej stale rośnie, zatem zapraszamy już w styczniu na zajęcia dla początkujących, które poprowadzi dla Was Mateusz.

Styl tańca nowoczesnego łączący w sobie elementy tańca jazzowego, modernu (contract and release) oraz tańca klasycznego. Zajęcia są dynamiczne, a sam taniec kojarzy się z czymś nieujarzmionym i nieprzewidywalnym. Cechą charakterystyczną jest rytmiczna izolacja (czyli wykonywanie niezależnych ruchów poszczególnymi partiami ciała). Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy nigdy nie mieli do czynienia z techniką jazzową. Zajęcia SOLOWE.

Start kursu: 18 stycznia, godz. 16:30

Instruktor: Mateusz Adamczyk

ZAPISZ SIĘ NA MODERN JAZZ – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ