Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Merengue – zajęcia open // 12.04

Merengue – zajęcia open // 12.04


Nie masz czasu na regularne kursy? Skorzystaj z naszych weekendowych tanecznych opcji, podczas których będziemy prezentować Wam zajęcia z różnych technik z różnymi instruktorami, na różnych poziomach zaawansowania. Wybór jest naprawdę duży i każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Merengue to taniec pochodzący z Dominikany, który wyróżnia się energetycznym tempem i dynamicznymi ruchami, co sprawia, że uczestnicy czują pulsującą energię muzyki. Jest to styl tańca, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie ze względu na swoją radość i ekspresyjność.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów merengue jest szybkie tempo. Rytm merengue jest zazwyczaj łatwy do uchwycenia, co czyni go dostępnym nawet dla początkujących tancerzy.
Źrodło: taniecpassion.pl

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

★TERMIN:
12.04.2024 (piątek)

★CZAS:
20:00-22:00

★PROGRAM:
20:00-21:00 merengue
21:00-22:00 merengue

★KOSZT*:
70 zł (gotówka lub przelew)
lub Multisport Plus:
2h = 2 odbicia Multisport
1h = 1 odbicie Multisport

Karty: Madicover sport, Fitprofit, Multisport Classic, Multisport Light: zależy od pakietu:
1h odbicie kartą/druga godzina: 40 zł

*Cena dotyczy jednej osoby

★INSTRUKTORZY:
Kinga Turała i Maciej Cepiński

★POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Poziom open

ZAPISY:

Jak zapisać się w parze? To proste! Wyślij dwa osobne zgłoszenia, wybierając formę rozliczenia a w polu DODATKOWE INFORMACJE wpisz imię i nazwisko Twojej partnerki/partnera.

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać wyłącznie gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Merengue – zajęcia open – 12.04”

★ W przypadku rezygnacji z zajęć wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.