Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Lyrical jazz dla początkujących P1 // 16.09 – brak miejsc

Lyrical jazz dla początkujących P1 // 16.09 – brak miejsc


Miejsca na zajęcia z techniki jazzowej rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wciąż pytacie kiedy utworzymy kolejne grupy od podstaw, zatem wychodząc naprzeciw zapraszamy na nowy kurs LYRICAL JAZZ dla początkujących.

LYRICAL JAZZ – zajęcia skierowane do miłośników tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego. Stawiają duży nacisk na świadomość i technikę wykonywania ruchu. Jazz to kompilacja wielu stylów tanecznych co sprawia, że każda stworzona na zajęciach choreografia staje się niepowtarzalna. Obok tańca klasycznego jest podstawą większości innych nowoczesnych technik tańca.

Start: 16.09.2021 (czwartek) godz. 16:30

Instruktor: Bartek Dopytalski

Nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Ilość miejsca w grupie ograniczona.

ZAPISZ SIĘ NA LYRICAL JAZZ – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ