Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Kizomba dla początkujących – P2 // 15.07

Kizomba dla początkujących – P2 // 15.07


Jakim tańcem jest kizomba? Skąd się wywodzi i dlaczego tak bardzo ją kochamy? Na te i inne pytanie odpowiemy Wam podczas regularnych zajęć. Zajęcia przeznaczone dla osób, które poznały już krok podstawowy. Grupa po 4 godzinach zajęć.

Kizomba to styl tańca stworzony w Angoli w latach ’70. W Angoli ten styl jest tak popularna jak salsa na Kubie czy bachata na Dominikanie, a tańczy się go w sposób zmysłowy, delikatny i w bardzo bliskim trzymaniu. W prowadzeniu Kizomba przypomina tango z wyraźnym podziałem ról partnerki i partnera. co w rezultacie tworzy emocjonalny koktajl jakiego nie można zaznać w żadnym innym stylu. Muzyka zrodziła się z połączenia dwóch stylów: semby (prekursora samby) i zouk, poprzez dodanie nowoczesnych rytmów. Od niedawna pojawia się na salsowych parkietach równie często jak bachata czy cha cha cha i z roku na rok ma coraz większe grono zwolenników.

Start kursu: 15 lipca 2021 godz. 19:30

Instruktorzy: Daria Wolbaum i Michał Kowalski

ZAPISZ SIĘ NA KIZOMBĘ – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ