Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Kizomba dla początkujących // 03.12

Kizomba dla początkujących // 03.12


Dawno nie było u nas kursu kizomby od podstaw. Co jak co, ale gwarantujemy, że afrykańskie rytmy skutecznie rozgrzeją atmosferę panującą podczas długich jesienno – zimowych wieczorów! Zapraszamy na kurs dla początkujących już na początku grudnia!

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN: 03 grudnia godz. 21:30
➤ INSTRUKTOR: Agnieszka Algemissel i Jakub Gładykowski
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: poziom podstawowy

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

ZAPISZ SIĘ NA KIZOMBĘ – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ