Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

High heels technika – regularne zajęcia open // 12.04

High heels technika – regularne zajęcia open // 12.04


Czego możecie się spodziewać podczas zajęć? Poznacie tajniki poruszania się na szpilkach, popracujecie nad prawidłową postawą i przede wszystkim nabierzecie pewności siebie. Spodziewajcie się dużego nacisku na technikę, co sprawi, że każda choreografia to będzie dla Was bułka z masłem.
To jak? Gotowe na nowe wyzwania?

START: 12 kwietnia (piątek) godz. 17:30

INSTRUKTORKA: Basia Huchwajda

Dzisiaj tańczymy ! 👠Przypominamy, że widzimy się na treningu otwartym już o 15:30 w szkole tańca Art of Move przy górnej wildzie ☺️ Osoby zmotoryzowane powinny wziąć poprawkę na ograniczoną ilość miejsc parkingowych w dzielnicy, wyjedźcie chwilkę wcześniej, by się nie spóźnić 🥰Zabieramy nakolanniki ! 😈 Do zobaczenia na sali ❤️ Kamera: @kuba.musial.art #taniec #taniecpoznan #poznan #zajęciataneczne #class #danceclass #dance #dancing #workshops #girls #training #opentraining #passion #video #sundayfunday #weekend #weekendvibes #positivevibes #happy

Opublikowany przez Heels by Huchwa Niedziela, 20 marca 2022

ZAPISZ SIĘ NA HIGH HEELS TECHNIKA – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ