Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

High Heels – poziom open // 11.04

High Heels – poziom open // 11.04


Drogie Panie mamy to!

Regularne zajęcia z HIGH HEELS dla początkujących w naszym studio. Pokochaj obcasy razem z nami i dołącz do grupy.

Podczas zajęć poznacie tajniki chodzenia na obcasach, nauczycie się zmysłowych ruchów, które wpleciemy w niezwykłe kobiece choreografie. Popracujemy też nad Twoją pewnością siebie. Razem stworzymy coś magicznego!

START: 11 kwietnia (czwartek) godz. 18:30

INSTRUKTORKA: Barbara Huchwajda

ZAPISZ SIĘ NA HIGH HEELS – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ

Dzisiaj tańczymy ! 👠Przypominamy, że widzimy się na treningu otwartym już o 15:30 w szkole tańca Art of Move przy górnej wildzie ☺️ Osoby zmotoryzowane powinny wziąć poprawkę na ograniczoną ilość miejsc parkingowych w dzielnicy, wyjedźcie chwilkę wcześniej, by się nie spóźnić 🥰Zabieramy nakolanniki ! 😈 Do zobaczenia na sali ❤️ Kamera: @kuba.musial.art #taniec #taniecpoznan #poznan #zajęciataneczne #class #danceclass #dance #dancing #workshops #girls #training #opentraining #passion #video #sundayfunday #weekend #weekendvibes #positivevibes #happy

Opublikowany przez Heels by Huchwa Niedziela, 20 marca 2022