Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Contemporary choreo // 20.01

Contemporary choreo // 20.01


Już od stycznia zapraszamy na zajęcia poświęcone choreografii w contemporary jazz. Co miesiąc nowa choreografia, nowe kroki, nowe kombinacje taneczne. Taneczne wyzwanie dla mających do czynienia z techniką jazzową. Poza choreografią skupimy się na rozwoju pamięci ruchowej, z którą problem ma większość z nas. Zajęcia na poziomie średnio zaawansowanym (S).

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 20 stycznia 2022 (czwartek) godz. 17:30
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: poziom średnio zaawansowany
➤INSTRUKTOR: Nikolina Wrona

Ilość miejsc w grupie ograniczona.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

ZAPISZ SIĘ NA CONTEMPORARY CHOREO – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ