Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Balet dla początkujących 13-16 lat // 12.09

Balet dla początkujących 13-16 lat // 12.09


Czy marzysz o elegancji i gracji, jaką daje balet? Czy chcesz rozwijać swoją pasję, poprawić kondycję i poznać nowych przyjaciół? Dołącz do nas i rozpocznij swoją taneczną przygodę! Już od września zapraszamy na nowe zajęcia z tańca klasycznego przeznaczonego dla młodzieży w wieku 13-16lat.

Technika klasyczna, przede wszystkim doskonale rozwija koordynację ciała, powiększa zakres pracy poszczególnych jego części i rozwija świadomość ruchu.

Dzięki poszczególnym ćwiczeniom w tej technice można uzyskać większą elastyczność ciała,  rozciągnięcie i plastyczność ruchu. Nikt nie każe stać się nam od razu tancerzami, ale znajomość terminologii, elementów i konkretnych ćwiczeń na pewno da wiele satysfakcji.

Zajęcia solowe.

START: 12 września (czwartek) godz. 15:30

INSTRUKTORKA: Nikolina Wrona

ZAPISZ SIĘ NA BALET 13-16 LAT – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ