Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bachata Dominicana dla początkujących P1 // 24.10

Bachata Dominicana dla początkujących P1 // 24.10


Oryginalny styl tańca powstały na Dominikanie. Wykazuje pewne podobieństwa do innych tańców latynoskich, zwłaszcza do cha-cha. Piosenki tworzone w tym stylu są szybkie a choreografie charakteryzują się energiczną pracą stóp, z dużą ilością półkroków.

Taniec rozliczany jest na 4. Krok podstawowy jest dosyć prosto skonstruowany. Następujące po sobie kroki powodują przemieszczanie się na boki oraz do przodu i do tyłu. Charakter tańca osiągamy przez odpowiednie ruchy bioder i reszty ciała. Bachatę można (a wręcz dobrze jest – jednak to zależy od tego, kto jest partnerem) tańczyć bardzo blisko.

Bachata jak każdy styl ewoluował, i w Europie bardzo popularną odmianą jest Bachata Sensual, którą można zaobserwować na wielu parkietach. Chcąc przybliżyć Wam korzenie tego tańca postanowiliśmy utworzyć kurs od podstaw i już w październiku będziecie mieli okazję spróbować swoich sił w jej wyspiarskiej odmianie.

START: 24 października godz. 21:30

INSTRUKTORZY: Kinga Turała i Maciej Cepiński

ZAPISZ SIĘ NA BACHATA DOMINICANA – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ