Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bachata dla początkujących // 07.12

Bachata dla początkujących // 07.12

Bardzo nas cieszy duuuuuże zainteresowanie zajęciami bachaty, dlatego już teraz zapraszamy do nowo powstałej grupy dla początkujących. Wspólnie z naszymi instruktorami poniedziałkowe wieczory umilimy Wam karaibskimi rytmami.
=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN: 07.12.2020 (poniedziałek) godz. 21:30
➤ GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤ INSTRUKTORZY: Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: poziom podstawowy

Nie masz partnera/partnerki? Wyślij zgłoszenie! Gdy wyrównają się proporcje dodamy Was do listy uczestników.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapisz się na BAchatę – TERAZ !

lub zobacz GRAFIK ZAJĘĆ