Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bachata collabo – zajęcia open // 10.05

Bachata collabo – zajęcia open // 10.05


Nie masz czasu na regularne kursy? Skorzystaj z naszych weekendowych tanecznych opcji, podczas, których będziemy prezentować Wam zajęcia z różnych technik z różnymi instruktorami, na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia z Kingą i Moniką cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego już teraz zapraszamy na kolejną edycję z ich udziałem.

Podczas zajęć skupimy się na dwóch odsłonach bachaty (sensual i dominicana). Zagłębimy się w styling i pokażemy Wam najbardziej charakterystyczne różnice tych odmian. Będą dominikańskie bioderka, będą sensualne falki, będzie tanecznie

Na sam koniec pokażemy Wam jak można połączyć oba style.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

★TERMIN:
10.05.2023 (piątek)

★CZAS:
20:00-22:00 (2h)

★PROGRAM:
20:00 – 21:00 bachata collabo
21:00 – 22:00 bachata collabo

★KOSZT:
80 zł (gotówka lub przelew)
lub Multisport Plus:
2h = 2 odbicia Multisport
1h = 1 odbicie Multisport

Karty: Madicover sport, Fitprofit, Multisport Classic, Multisport Light: zależy od pakietu: 1h odbicie kartą/druga godzina: 40 zł

★INSTRUKTORKI:
Kinga Turała & Monika Walkowiak

★POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Poziom open (wymagane min. 6 m-cy znajomości bachaty)

★ZAPISY:


★ płatności można dokonać wyłącznie gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Bachata collabo – zajęcia open – 10.05”

★ W przypadku rezygnacji z zajęć wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3,5 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.