Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bachata choreo // 24.01

Bachata choreo // 24.01


Bachata choreo to zajęcia skierowane dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak zatańczyć choreografię złożoną z figur poznanych na kursie bachaty, dopasowanych do wybranej piosenki.

UWAGA! Co tydzień nowa choreografia, do innej piosenki. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ominiesz zajęcia i na następnych będziesz „w plecy”.

Podczas zajęć skupimy się przede wszystkim na:

– Musicality – konkretne przykłady, jak dopasować figury do muzyki i upłynnić przejścia między nimi,

– Styling – wykończenie ruchów ze smakiem, tak żeby każda część ciała wiedziała co robić,

– Footworki – Odrobina szaleństwa w parze jak i solo.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 24.01.2021 (niedziela) godz. 17:45
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: średnio zaawansowany – open
➤INSTRUKTORZY: Kinga Turała i Maciej Cepiński

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

ZAPISZ SIĘ NA BACHATĘ CHOREO – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ