Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

African Expression & Ginga // 27.09

African Expression & Ginga // 27.09


Drogie Panie, Drodzy Panowie, taneczna propozycja już we wrześniu.

GINGA to cały wachlarz pojęć, zaczynając od charakterystycznego ruchu ciała jaki uważa się za właściwy w sembie, kizombie czy tarraxinhii. Każdy z nas ma też swój indywidualny sposób poruszania się. Nad tym pracuje się często latami. Jednak podstawowe ruchy to coś, co należy zrozumieć, przećwiczyć, wypracować. To praca nad techniką ruchu, świadomością własnego ciała, kontroli ruchów, płynnością i indywidualnością. Systematyczne i konsekwentne doskonalenie własnych umiejętności to narzędzie do czerpania większej satysfakcji z tańca solo i w parze.  

Na zajęciach skupimy się na właściwym sposobie poruszania się w tańcach afrykańskich, w kizombie i sembie oraz na ekspresji ruchu. Żeby jednak zrozumieć „właściwe ruchy” konieczne należy poznać afrykańskie tańce źródłowe, nowoczesne rytmy afrykańskie, powiększyć świadomość własnego ciała, tego jak pracują poszczególne partie ciała, między innymi biodra, bunda (czyli pupa), ręce, klatka, stopy, kolana… 

Start zajęć: 27 września 2021 godz. 18:30

Instruktor: Agnieszka Algemissel

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

ZAPISZ SIĘ NA AFRICAN EXPRESSION – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ