Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Mateusz Adamczyk

Absolwent kierunku Taniec w kulturze fizycznej ze specjalizacją pedagogiczną na Poznańskim AWF, tancerz Teatru Muzycznego w Poznaniu. Tańczyć zaczął w wieku 9 lat, począwszy od tańca towarzyskiego przez hip hop a na tańcu współczesnym skończywszy. Był członkiem KTT aMOK Leszno, Słońce Poznań, Funky Flava Crew, Vogue Dip Family oraz Chilli Art, z którymi zdobył Mistrzostwo Polski formacji, V-ce mistrzostwo Europy formacji oraz Drugie V-ce mistrzostwo Polski w Latin Show Solo, Półfinał programu „Got to Dance” oraz był tancerzem w programie „You Can Dance: Po prostu bitwa”. Doświadczenie taneczne zbierał na wielu warsztatach między innymi z Thierrym Vergerem,  Stacy Boeddeker, Chazem Buzanem, Kayla Leigh, Anną Nasstrom, Michałem Pirógiem i wieloma innymi, a także podczas projektów takich jak Culture Clash w Amsterdamie. Pracę jako instruktor tańca rozpoczął w roku 2012. Ciągle się szkoli i poszerza swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego. Oprócz tańca pasjonuje się akrobatyką powietrzną.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
MODERN JAZZ
16.30
17.30
Poziom P3
Mateusz
MODERN JAZZMożesz dołączyć od 23.03

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
MODERN JAZZ
16.30
17.30
Poziom P3
Mateusz
MODERN JAZZMożesz dołączyć od 23.03

Wtorek

No events available!