Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

Crash course vol. 2 – zouk dla początkujących // 20.03

70PLN

Crash course vol.2 to idealna propozycja dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę w temacie zouka. Wiele osób nie może pozwolić sobie na zajęcia w ciągu tygodnia dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i zapraszamy na weekendowe zajęcia ZOUKA w pigułce. Tym razem nasza propozycja skierowana jest do osób, które znają już krok podstawowy, lateral, lunge, boneca, cambre. Mając taką bazę taneczną śmiało możecie dołączyć do zajęć.

 

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 20.03.2021 godz. 11:00 – 14:10 (3h)
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: podstawowy (P2-P3) to ok 2 miesiące tańczenia zouka
➤KOSZT: 70 zł (od osoby)
➤ZAPISY:

 

Nie masz partnera/partnerki? Wyślij zgłoszenie! Gdy wyrównają się proporcje dodamy Was do listy uczestników.

Nie zwlekajcie z zapisami bo ilość uczestników na zajęciach ograniczona.

 

➤INSTRUKTORZY: Beata Grembowska i Paweł Białecki

Celem zajęć jest wprowadzenie Was na kolejny poziom wtajemniczenia zouka, tak abyście w przyszłości bez problemu mogli dołączyć do regularnego kursu.

 

Na czym polega ZOUK i skąd się wywodzi? Krótkie info poniżej:

Jego korzeni należy szukać na słonecznych, karaibskich wyspach, zaś samo słowo pochodzi od kreolskiego słowa oznaczającego zabawę, imprezę. Zouk brazylijski wywodzi się z Lambady. Obecnie na świecie najbardziej popularne i tańczone są dwa style Zouka: Porto Seguro i Rio Zouk. Charakteryzuje się przede wszystkim bliskim prowadzeniem w podstawowych krokach rozpoczynającym się od ruchu bioder. Sprawia to, że taniec jest bardzo zmysłowy i wymaga od partnerów wsłuchania się w rytm i ruch swoich ciał. Muzyka jest wyjątkowo hipnotyzująca, szczególnie wobec charakterystycznego rytmu przypominającego bicie serca i wpada na długo w ucho.

 

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

Do zobaczenia.

70PLN

EVENT DETAILS

Date: 20 marca @ 11:00 - 14:10
Time: 11:00 - 14:10
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505