Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

CONTEMPORARY JAZZ – WŁODEK KOŁOBYCZ WARSZTATY // 07.02

120PLN

Finalista 8. edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz i półfinalista pierwszej polskiej edycji programu World Of Dance już w lutym ponownie w naszym studio. Kto był na pierwszych warsztatach z Włodkiem wie, że WARTO.

===== INFO ORGANIZACYJNE =====

➤KIEDY: 07.02 (niedziela)
➤GODZINA: 12:00-15:10
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤CENA: 120 zł – 3h zajęć
➤POZIOM: poziom średnio zaawansowany // zaawansowany
➤ZAPISY:

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „CONTEMPORARY 07.02”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszym gościu:

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał się z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole „Pech”. Brał udział w wielu mistrzostwach w Polsce i za granicą, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., i aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles. Brał udział w projekcie Rock Loves Chopin w Arena Di Verona we Włoszech oraz Chińskim Shenzen, tańczył w teatrze cieni w Warszawie oraz Warszawskiej Operze Kameralnej, był tancerzem trasy koncertowej „Love 2 Love” Edyty Górniak.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie.

120PLN

EVENT DETAILS

Date: 7 lutego @ 12:00 - 15:15
Time: 12:00 - 15:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505