Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Beata Grembowska

Swoją przygodę z tańcem zaczynała od kursów dla dzieci, następnie uczęszczała na zajęcia z hip hop i latino, ale najbardziej pochłonął ją taniec towarzyski, którego uczyła się przez ponad 5 lat. To właśnie tam, pod skrzydłami niesamowitej trenerki – Barbary Jawor, nauczyła się tanecznej wrażliwości, wytrwałości i innego sposobu patrzenia na taniec, który stał się dla niej nie tylko pasją, ale czymś co bardzo ukształtowało i zahartowało jej charakter. Z biegiem czasu Beata zapragnęła spróbować innych technik tanecznych i dołączyła do formacji tańców karaibskich „Chilli Art” , z którą uczestniczyła w wielu pokazach i odniosła sukcesy na arenie zarówno polskiej jak i europejskiej. Było to: – wicemistrzostwo Europy w kategorii Latin Show Dance – mistrzostwo Polski w kategorii Latin Show Dance – półfinał programu Got to Dance

W tańcach socjalnych zauroczyła się, gdy po raz pierwszy poszła do poznańskiego „Muchos”. Tam też poznała swojego obecnego partnera tanecznego (Pawła Białeckiego), z którym nieustannie szlifuje bachatę i swój obecny numer jeden – zouk. Taniec, który łączy najlepsze elementy z różnych technik tanecznych, jest ciągłym wyzwaniem i pozwala poznać takie zakamarki samego siebie, o których dotąd nie miało się pojęcia. Beata chce szerzyć ten magiczny styl i dzielić się swoją praktyczną i techniczną wiedzą nabywaną na licznych warsztatach i festiwalach, tak by każdy mógł jak najszybciej poczuć hipnotyzujące zoukowe flow.

.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
ZOUK W PARACH
20.30
21.30
Poziom S
Beata i Paweł
ZOUK W PARACHMożesz dołączyć od 10.08

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
ZOUK W PARACH
20.30
21.30
Poziom S
Beata i Paweł
ZOUK W PARACHMożesz dołączyć od 10.08

Wtorek

No events available!