Warsztaty ruedowe 10.03 – odbyły się

GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Pełni salsowej energii jaką otrzymaliśmy podczas warsztatów z Kubą Kowalczykiem zapraszamy wszystkich Salseros na warsztaty ruedowe w naszym studio. 3h intensywnych zajęć i wspólnej zabawy.

Czego możecie się spodziewać?

Na pewno świetnej zabawy! Warsztaty nastawione na naukę nowych figur, które potem wykorzystacie podczas wspólnej zabawy w ruedzie. Każda figura zostanie rozłożona na części pierwsze, tak abyście zrozumieli dlaczego tańczy się ją tak a nie inaczej. Jak sami wiecie rueda to studnia bez dna, w której mieści się niezliczona ilość kombinacji, które znacie z innych parkietów. One również zawitają podczas warsztatów i uprzyjemnią Wam zabawę.

Termin: 10.03
Godziny: 12:00 - 15:15
Prowadząca: Zuzanna Gumpert i Mateusz Nawrot
Koszt: 60 zł (cena dotyczy 1 osoby)

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "WARSZTATY RUEDOWE 10.03"

WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W ART OF MOVE przy ul. Górna Wilda 81
Warsztaty na poziomie średnio zaawansowanym.

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj