Warsztaty kizombowo-sembowe z MA-Semba // 29.06 – odbyły się

MA-SEMBA! Czyli Agnieszka Algemissel i Maciej Zahorodny.

Warsztaty z nimi to świetna opcja na rozpoczęcie leniwego okresu wakacyjnego. Zeszłoroczna edycja dała Wam możliwość poznania tych dwoje od najlepszej strony instruktorskiej ♥ dlatego nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności i zaprosić ich ponownie do naszego studia.

Agnieszka i Maciej to instruktorzy, trenerzy, tancerze i choreografowie, z wieloletnim doświadczeniem tanecznym i pedagogicznym, wspólnie dzielą swoją pasję do tańca i miłość do kizomby i semby. Zajęcia z nimi to czas spędzony na świetnej zabawie i nauce. Potrafią w przystępny sposób przekazać wiedzę związaną z techniką ruchu ciała oraz prowadzenia i podążania, a także ciekawie “sprzedać” ciekawostki związane z kizombą i sembą, przy zachowaniu dyscypliny oraz metodologii uczenia.

� TERMIN: 29.06.2019
� CZAS: 12:00 - 16:15 (4h)
� KOSZT:
★ cena dla 1 osoby:
FULLPASS
wpłata do 30.04 ➙ 100zł // koszt od 01.05 ➙ 120zł

★ w parze � MACIE TANIEJ � cena dla dwojga:
FULLPASS
wpłata do 30.04 ➙ 180zł // koszt od 01.05 ➙ 200zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.

� POZIOM: poziom średnio zaawansowany
� PROGRAM:
2h kizomba; 2h semba

� MIEJSCE: ul. Górna Wilda 81
� WYŚLIJ ZGŁOSZENIE: FORMULARZ REJESTRACYJNY

� PŁATNOŚĆ: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

!!!! ⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇ !!!!
Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "Warsztaty kizombowo-sembowe 29.06""

*W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Więcej informacji o naszych instruktorach:

Maciek - tancerz z 28 letnim stażem tanecznym i 15 letnim trenerskim oraz instruktorskim. Od 9 go roku życia tancerz tańca towarzyskiego, posiadający najwyższą klasę S. Zwycięzca wielu konkursów najpierw w ruchu amatorskim później zawodowym. Absolwent studium instruktorskiego na kierunku taniec w Warszawie. Przez wiele lat nauczyciel dziesiątek tanecznych par sportowych wszystkich klas, łącznie z najwyższą międzynarodową S. Po zakończeniu rywalizacji sportowej pasja do tańca ściągnęła go do tańców latynoskich a później do kizomby z którą pozostaje do dzisiaj. Współtworzy środowisko kizombowe na Śląsku i na Zagłębiu. Podłoże taneczne to tańce towarzyskie, jazz, salsa, bachata, kizomba, semba, Afrohouse.

Agnieszka - z ponad 10-letnim stażem tanecznym, i ponad 7- letnim stażem instruktorskim, odpowiedzialna za stworzenie nurtu kizombowego i bachatowego w Poznaniu oraz jego rozwoju w Polsce. Wyszkoliła pokolenia świetnie tańczących ludzi w obydwu stylach, którzy następnie mogli stawiać własne kroki w dalszej eksploracji świata tanecznego. Posiada wielorakie podłoże taneczne, takie jak: Salsa (LA, NY, Cuban), Bachata (Dominican, sensual), Kizomba & Semba, Afrohouse & Kuduro, Tradycyjne Tańce Afrykańskie, Jazz, Broadway, West Coast Swing.
Absolwentka szkoły muzycznej, której wiedza i doświadczenie, pozwala na szersze spojrzenie na role muzyki w tańcu, jej rozumieniu i interpretacji. Ukończyła szereg treningów instruktorskich kizomby organizowanych przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie kizombowym, czyli AfrolatinConnection. Występowała również z nimi wielokrotnie na scenie. We wrześniu 2015 roku ukończyła w Lizbonie „Semba Speciality Course” organizowany przez Maestre Pechu (nazywanego ojcem kizomby w Europie) oraz jego partnerkę Vanessę. Nieustannie szkoli się i doskonali w różnych stylach, jednak jej pasją są zdecydowanie tańce Afrykańskie, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne. Od roku 2015 Agnieszka jest też certyfikowanym trenerem w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, prowadząc zespoły w choreografiach AfrolatinConnection, Sousa Brothers, Fantastic 4, Paula Loreiro.

Do zatańczenia w Arcie ♥

Brak komentarzy.

Skomentuj