Technicznie rzecz biorąc… – warsztaty z techniki tańca 18.03

GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Warsztaty dla wszystkich tancerzy socjalnych, niezależnie od techniki, którą tańczycie!

Nie będzie nowych kroków czy figur, nie będzie też stylingu, ani akrobacji... może!

Ale i tak będziecie tańczyć! Świadomie i emocjonalnie, solo i w zespole, rytmicznie i skoordynowanie!

Brzmi tajemniczo? A jednak będzie mowa o tym, czego każdy na parkiecie potrzebuje!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

TERMIN: 18.03 (niedziela),
GODZINA: 12:00-16:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 70zł za 4h zajęć
INSTRUKTOR: Michał Mroczkowski

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "Warsztaty z techniki tańca 18.03"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o prowadzącym:

Michał Mroczkowski - muzyk, tancerz, animator kultury. Absolwent Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Rytmiki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, członek Stowarzyszenia Młodych Animatorów Kultury. Twórca choreografii do spektakli: Pieśń o nocy, Moniuszko, powiedz mi coś na uszko, Siódmego, Dirty Dancing Music&Dance Show. Prezentuje się z sukcesami na zawodach tanecznych, pokazach i koncertach w całej Polsce. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne i warsztaty ruchowe w Art of Move Dance Studio. Był producentem międzynarodowego przedsięwzięcia tanecznego Dance Fusion Festival w Poznaniu (2013,2014), był animatorem podczas 20. Biennale Sztuki dla Dziecka (2015), realizował inicjatywę aktywizującą mieszkańców Miasta Poznań – Roztańczyć Poznań (2014), bierze stały udział w projektach CK Zamek w Poznaniu – Moja muzyka, Imieniny ul. Św. Marcin, Noc Muzeów, był koordynatorem projektu 5 Zmysłów.Tabu (2016), był rezydentem w ramach programu Rezydenci w Rezydencji w CK Zamek (2016). Współpracuje również z Towarzystwem Muzycznym Schola Cantorum Posnanensis. W sferze jego zainteresowań znajduje się wykorzystanie metody rytmiki w pracy z aktorami i wokalistami, taniec kultury afrokubańskiej czy specyfika gatunku musicalu.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

 

Brak komentarzy.

Skomentuj