Technicznie rzecz biorąc… – warsztaty z techniki tańca 18.03 – odbyły się

GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Warsztaty dla wszystkich tancerzy socjalnych, niezależnie od techniki, którą tańczycie!

Nie będzie nowych kroków czy figur, nie będzie też stylingu, ani akrobacji... może!

Ale i tak będziecie tańczyć! Świadomie i emocjonalnie, solo i w zespole, rytmicznie i skoordynowanie!

Brzmi tajemniczo? A jednak będzie mowa o tym, czego każdy na parkiecie potrzebuje!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

TERMIN: 18.03 (niedziela),
GODZINA: 12:00-16:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 70zł za 4h zajęć
INSTRUKTOR: Michał Mroczkowski

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "Warsztaty z techniki tańca 18.03"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o prowadzącym:

Michał Mroczkowski - muzyk, tancerz, animator kultury. Absolwent Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Rytmiki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, członek Stowarzyszenia Młodych Animatorów Kultury. Twórca choreografii do spektakli: Pieśń o nocy, Moniuszko, powiedz mi coś na uszko, Siódmego, Dirty Dancing Music&Dance Show. Prezentuje się z sukcesami na zawodach tanecznych, pokazach i koncertach w całej Polsce. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne i warsztaty ruchowe w Art of Move Dance Studio. Był producentem międzynarodowego przedsięwzięcia tanecznego Dance Fusion Festival w Poznaniu (2013,2014), był animatorem podczas 20. Biennale Sztuki dla Dziecka (2015), realizował inicjatywę aktywizującą mieszkańców Miasta Poznań – Roztańczyć Poznań (2014), bierze stały udział w projektach CK Zamek w Poznaniu – Moja muzyka, Imieniny ul. Św. Marcin, Noc Muzeów, był koordynatorem projektu 5 Zmysłów.Tabu (2016), był rezydentem w ramach programu Rezydenci w Rezydencji w CK Zamek (2016). Współpracuje również z Towarzystwem Muzycznym Schola Cantorum Posnanensis. W sferze jego zainteresowań znajduje się wykorzystanie metody rytmiki w pracy z aktorami i wokalistami, taniec kultury afrokubańskiej czy specyfika gatunku musicalu.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

 

Brak komentarzy.

Skomentuj