Pracownia // Projekt – Stefano Silvino – 22.10 (brak miejsc) – odbyły się

WAŻNE! GRUPA ZAMKNIĘTA.

Nie mogło być inaczej! Po sukcesie lipcowych warsztatów Stefano przyjął zaproszenie i pojawi się w naszym studio w październiku ♥

Tegoroczny zwycięzca IX edycji programu YOU CAN DANCE w październiku po raz kolejny zawita do Poznania. To świetna propozycja taneczna dla miłośników takich technik jak: modern, taniec współczesny, contemporary.

Termin: 22.10 (sobota)
Czas: 12:00 - 15:15
Koszt: 130 zł (3h) W czas warsztatów wliczona jest 15 min przerwa.

➡ZAPISY: wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: biuro@artofmove.pl W tytule wpisz: WARSZTATY ZE STEFANO

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "WARSZTATY 22.10"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.
Warsztaty na poziomie średnio zaawansowanym.

Stefano Silvino - zaczął uczyć się tańczyć na Sycylii w wieku 15 lat u różnych nauczycieli klasycznych i techniki modern. W 2011 przeprowadził się do Rzymu by trenować modern pod okiem takich nauczycieli jak Caterina Felicioni, Erika Silgoner, Roberto Salaorni, Veronica Peparini. Zagłębił się w taniec współczesny szkoląc się pod okiem: Medhi Walerski (choreograf NDT), Christopher Roman (były tancerz Frankfurt Baller i Forsythe Company pod kierownictwem William’a Forsythe), Maeva Berthelot ( tancerka w Hofesh Shechter Company). Współpracował podczas takich eventów jak „AMWAY CHINA 2012” w Monachium z Luc Petit Creation i uczestniczył w międzynarodowej trasie musicalu „KAROL WOJTYLA, la vera storia”, reżyserii Duccio Forzano. Tańczył też w operze „IL PAESE DEL SORRISO”, w choreografii Sandhya Nagaraja w Trieste (Włochy). Był członkiem Teatru Rozbark, dołączając do zepsołu we wrześniu 2014r. i pracując z następującymi choreografami: Johan Gerben, Uri Ivgi i Anna Piotrowska. W 2015 roku zaczął prace w Art Dance Comlex, Zawirowania i Warsaw Dance Department jako instruktor tańca. W 2016 roku wygrał program You can dance Po prostu Tańcz.

Zapraszamy

Brak komentarzy.

Skomentuj