SABAKI FUSION

Rozpoczął się: Piątek, 29/11/2013, 21:00
Zakończył: Niedziela, 1/12/2013, 19:00
Odbył się w: Studio Tańca Art of Move
Relacja:

ulotka sabakiOj działo się działo!!!
Takiego eventu jeszcze nie bylo!!!

Wspolnie połączyliśmy siły (SaBaKi Toruńskie i Poznań) i zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie.
- Warsztaty 5 tańców Kizomba & Semba & Kuduro & Afrohouse & Afro-tribal (narodowy afrykanski taniec) na jednym wydarzeniu!!!
- 3 wyjątkowe imprezy z wszystkimi instruktorami / DJ Russelius (The Black Polska) & goście, Animacje, "Bitwa taneczna" instruktorów oraz Niespodzianki.
- 6 wielkich artystów i instruktorów w jednym miejscu!!!

Gdzie? Poznań!!!
Warsztaty oraz piątkowa impreza: Studio Tańca Art of Move, Smoluchowskiego 7
Miejsce imprezy sobotniej: Blue Note Club, ul. Kościuszki 76/78 (gmach C.K. Zamek)
Niedzielna impreza: Muchos Patatos Club, ul. Nowowiejskiego 13/15

Kogo gościliśmy?
1-Dilson Kizomba - zwycięzca Angolan Kizomba's Contest 2009 oraz Africadançar 2009, mistrz w sztuce semba-show.
2-Mr.Tecas - najlepszy instruktor i tancerz kizomby w Paryżu (Le commandant), założyciel pierwszej szkoly kizomby w Paryżu, Kizomba.fr ‘La Maison Mere!
3-Cazuza Kinvula - tancerz i choreograf Ballet Tradicional Kilandukilu (Angola-Portugalia), nauczyciel i tancerz kizomby w Kizomba doce Strasbourg (Francja)
4-Curtis Seldon - pochodzący z Kongo znakomity tancerz i pasjonat, aktualnie instruktor kizomby i semby w Paryżu, brał udział w konkursie Africadancar 2012 we Francji i wraz z partnerką Moniką reprezentowali kraj na finałach w Portugalii
5-Ozy Shyne - dj, tancerz, instruktor, organizator Sabor Spring Festival, coraz bardziej znany w Polsce, lubiany na całym świecie za merytoryczne podejście do kizomby i semby.
6-Morenasso ( Special Guest )
7-Dj Russelius and goście.

Organizatorzy:
-Justyna Pyras & Jakub Pyras – Toruń
-Studio Tańca Art of Move w składzie Aga Agnes Kowalska, Agnieszka Algemissel, Paweł Zwanzig - Poznań
-DJ Russelius Ernestius - Angola/Poznań

Wydarzenie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Gościliśmy tancerzy z całej Polski jak równiez z zagranicy (Niemcy, Norwegia, Białoruś, Francja).

A jak było? Uważamy że opinie naszych uczestników mówią same za siebie:

Justyna Pyras:
hmmmm... od czego tu zacząć??? Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim którzy uwierzyli, zapłacili i przybyli. SaBaKi w tamtym roku było jak magnes łączący ludzi, jako Fusion okazało się meeega przyjemnym eventem- i proszę unikajmy określenia festival. Z całego serca dziekuję Agnieszka Algemissel i Paweł Zwanzig- z ludźmi którzy kochają to co robią pracuje się chyba łatwiej :D- Aga Agnes Kowalska to dla mnie osoba z tak wielkim serduchem, że zastanawiam się jak mieści sie w tak drobnym ciałku! Podziękuję również publicznie i oficjalnie- już trudno, niech ma- Ruseliuszowi Russelius Ernestius- moje kochanie dało radę big hugs to all teachers- Curtis, Ozy, MRTecas, Dilson Kizomba, Cazuza Kinvula. Polish people really loves you!!! I hope that you enjoed it as much as we!!! And Saturday party- woooowwww- it was totally crazy and amazing I was really happy to see my cherries girls- Irina, Marina, Katy my brother Carlos, and especially my Hard Polish Team dziewczyny z Wami pojadę choćby na koniec świata!!! Kilku osób zabrakło, mam jednak nadzieję że pojawią się za rok because SabaKi FUSION 2014 is in preparation! Dla mogę zarwać wiele nocek! To rzekłam ja Mamita vel Mamacita, peace love and kizomba!

Curtis Seldon:
Thank you I love you Poland. Congratulations to all the participants of this mini festival. Thank you Justyna and his team for the smooth running of this weekend succeeded. I never wanted to leave. I spent a weekend in exellent side of Ozy Morenasso Tecas Kazuza and Dilson. Thank you also to my official translator. I tell you soon for a new adventure.

Justina Tveit:
Oto jak my wszyscy wyglądaliśmy na SaBaKi Poznań + Kizomba = Serdeczne dzięki Aga i Justa (+++) za super weekend: dużo tańca, mało snu (o... baardzo mało snu) ale tak właśnie ma być! Dzięki super ekipie z Porto dzięki której sie dowiedziałam o SaBaKi. Dzięki fajnym nowym znajomym których teraz poznałam, na pewno do zobaczenia niedługo! I w przyszłym roku zabieram ze sobą ekipę z Oslo.

Aleksandra Borucka:
Dzięki za crazy weekend:) Super organizacja, poziom warsztatów, muzyka, imprezy takie jak lubię:) można było się wyszaleć. Jest dobrze, bolą nogi, bunda od wczorajszego kuduro:) dziękuję przy okazji, że mogłam Was wszystkich znowu zobaczyć i zrobić "coś" razem, Justyna Pyras dołączam całym serduchem do Twojego teamu "popie..." i pozytywnie zakręconych ludzi:) dziękuję też, że mogłam mieć blisko siebie tak fajnych ludzi i ostatnie ponad 50h spędzić naprawdę w ekstremalny, niekonwencjonalny, czasem niepoprawny:) i szalony sposób:) ps. szczególnie moje uznanie kieruję do Aga Agnes Kowalska za odwagę i wytrwałość:) i oczywiście nie sposób zapomnieć o heroicznym zaangażowania Miśka Michał Mroczkowski i Magda Lena pierwszego wieczoru,takiej pogody ducha w takiej sytuacji dawno nie zaznałam:).

Olka Kaczmarek:
Znów trzeba powtórzyć - odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach

Joanna Goncerzewicz:
Dziękuję bardzo to był cudowny czas w świetnym gronie

Beata Śniegowska:
Podziękowania dla organizatorów :***, kameralnie z taaaaaaaakimi instruktorami! Tego nie ma nigdzie! No ale z taką ekipą organizującą to musiało się udać! Kocham Was! Nawet nie wiecie, jak się cieszę, ze udało mi się w tym uczestniczyć! Aż mi się łza w oku kręci ze wzruszenia . Konieeeeeeecznie trzeba to powtórzyć! Liczę na Was

Aga Agnes Kowalska:
W końcu usiadłam sporo przemyśleń urodziło się w głowie po tym weekendzie. Niektóre zostawię sobie, ale resztą się podzielę Wiecie co sprawia, że mamy energię i siłę organizować takie eventy jak SABAKI czy DANCE FUSION FESTIVAL???? WY!!! Ludzie którzy przyjeżdżają tu są tak MEGA POZYTYWNI, że kiedy przychodzi ostatni dzień to serce ściska, że to już koniec. Na naszym mierniku zadowolenia brakuje skali a radość jaką czujemy sięga pewnie kosmosu :))))) Gościliśmy tancerzy chyba z każdego województwa w Polsce. Dopisali również tancerze z zagranicy (Białoruś, Francja, Niemcy, Norwegia, Portugalia). WIELKIE DZIĘKI DLA WAS WSZYSTKICH za to że jesteście i że możemy na Was liczyć DAJECIE NAM NADZIEJĘ, ŻE WARTO. Pamiętajcie o Poznaniu i odwiedzajcie nas zawsze kiedy tylko będziecie mieli ochotę potańczyć w doborowym towarzystwie a PRZYMIERZE toruńsko poznańskie uważam za genialny pomysł. Agnieszka Algemissel Paweł Zwanzig Justyna Pyras Jakub Pyras Russelius Ernestius i wszyscy wolontariusze: DZIĘKUJĘ :****** To byłam JA Agnes :)))))

Gosia Pe:
W pogoni za niewłaściwymi rzeczami zapomina się czasem o tym co najważniejsze. Ludzie, taniec, radość, rozmowy, wspólna pasja. Ten weekend to był taki quality time. Dziękuję że mi przypomnieliście!

Agnieszka Możdżer:
było super!!! dzięki za super warsztaty i absolutnie fantastyczne imprezy! it was such a great time....!!!

Łukasz Piątyszek:
Dziękuję za super weekend:-)Było bosko i mam nadzieję,że wkrótce będzie powtórka:-)

Witold Pędich:
Było super! dzięki jeszcze raz za świetne warsztaty i udane imprezy! Pozdrawiam!

Ewelina Langowska:
Awesome event .. amazing music .. it was wonderful .. and the music really beautiful!!!!

I jak tu nie organizować tego typu wydarzeń 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WNBE0XcLlC0

Brak komentarzy.

Skomentuj