Pracownia Projekt // taniec współczesny – Gosia Nowak 25.03 – odbyły się

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to TANIEC WSPÓŁCZESNY z Małgorzata Nowak

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 25.03 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 3h zajęć
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 25.03"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszym instruktorze:

Gosia Nowak - absolwentka kierunku DABS - Dance and Body Studies na WSUS w Poznaniu, obecnie studentka szkoły Artes Escénicas caraB Danza w Madrycie. Tańczy od dziecka, zaczynała od technik streetowych, później zainteresowała się tańcem współczesnym i tak już pozostało. Uwielbia łączyć w choreografiach różne techniki taneczne jak również czerpać inspirację ze wszystkiego co ją otacza.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj