Pracownia Projekt // taniec współczesny – 20.01 – odbyły się

Z Nowym Rokiem nie zwalniamy tempa i już teraz zapraszamy na kolejne weekendowe spotkanie z tańcem.

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to TANIEC WSPÓŁCZESNY z Patka Trzynoga

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 20.01.2019 (niedziela),
GODZINA: 12:00-14:10 (2h z krótką przerwą na oddech)
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 50zł za 2h zajęć
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 20.01"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Patrycja Trzynoga: jako tancerka tańczy 15 lat, a od 2 lat działa jako instruktor. Absolwentka Tańca na WSUS, obecnie studentka Fizjoterapii na WSEIT. Szkoli się pod okiem instruktorów z Polski i za granicy. Główne techniki, w których się specjalizuje to: modern, balet, taniec współczesny. Na zajęciach ceni sobie dyscyplinę i pełne zaangażowanie umysłu i mięśni. Punktualność to cecha bez której nie pojawiaj się na Sali, ale zabierz ze sobą także uśmiech i dobry humor.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥

[gallery_bank type="images" format="masonry" title="true" desc="false" responsive="true" animation_effect="bounce" album_title="true" album_id="80"]

Brak komentarzy.

Skomentuj