Pracownia Projekt // modern jazz – Joanna Tuliszka 19.11 – odbyły się

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to MODERN JAZZ z Joanną Tuliszką!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 19.11 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 3h zajęć
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie - Formularz rejestracyjny

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 19.11"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Joanna Tuliszka jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu – specjalność: taniec sceniczny. Jako uczennica Szkoły występowała w wielu spektaklach i przedstawieniach m. in. na scenie Teatru Wielkiego (w takich spektaklach, jak „Faust”, „Aida”, „Pan Twardowski”).

Była uczestniczką wielu audycji i warsztatów w Hamburgu w szkole tańca Stage Entertainment- musicals und shows. Dostała się również na warsztaty w Santa Cruz w 7 edycji YOU CAN DANCE.

Od czterech lat Joanna Tuliszka prowadzi zajęcia z tańca z baletu i modern jazzu. Ponadto jest absolwentką Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na wydziale Taniec.

Czyli tańczy, uczy, tworzy, myśli i zasypia z tańcem.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Joanna Tuliszka - video

Brak komentarzy.

Skomentuj