Pracownia Projekt // lyrical jazz warsztatowo dla początkujących – 21.01 – odbyły się

GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC!

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi są instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to LYRICAL JAZZ dla początkujących z Magdaleną Andruszkiewicz!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 21.01 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 3h zajęć
POZIOM: podstawowy

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 21.01"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Pierwsze taneczne kroki stawiała w zespole Szafirki w Pile, z którym występowała zarówno Polsce jak i za granicą. Tam poznała taniec klasyczny, ale również próbowała swoich sił w technikach rewiowych i tańcach latynoamerykańskich. Gdy przyjechała do Poznania na studia odkryła nowe technik - salsę, kizombę, bachatę, zouk’a. Najbliższe jej sercu pozostały jednak techniki związane z baletem – jazz i modern. Nadal jest czynną tancerką a poza tańcem, jak sama mówi, Wiecznie Bazgra.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj