Pracownia Projekt // lyrical jazz dla początkujących – 17.02 – odbyły się

Przed nami kolejne spotkanie z techniką jazzową i już teraz zapraszamy na weekendowe spotkanie z tańcem w lutym. Tym razem zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z techniką jazzową.

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to LYRICAL JAZZ z Nikolina Wrona

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 17.02.2019 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15 (3h z krótką przerwą na oddech)
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 3h zajęć
POZIOM: poziom podstawowy

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

Agnieszka Kowalska
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 17.02"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Nikolina Wrona: tancerka, choreograf. Studentka na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Taniec w kulturze fizycznej, specjalność pedagog tańca. Swój warsztat kształciła pod okiem polskich jak i zagranicznych choreografów. Medalistka wielu Mistrzostw na arenie międzynarodowej w różnych stylach tanecznych. Swą inspirację czerpie z życia i z emocji, które doświadcza.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥

Brak komentarzy.

Skomentuj