Pracownia Projekt // contemporary jazz // Bartek Dopytalski 17.11 – odbyły się

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to MODERN JAZZ z Bartek Dopytalski!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 17.11 (sobota),
GODZINA: 10:30-12:30
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 50zł za 2h zajęć
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 17.11"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszym instruktorze:

Bartek Dopytalski - student Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, na kierunku Taniec w kulturze fizycznej, specjalność pedagog tańca. Kilkakrotny Mistrz Polski oraz finalista Mistrzostwa Świata IDO. Finalista programu Got to dance Tylko taniec IV. Szkolił się u wielu polskich, jak i zagranicznych choreografów i pedagogów tańca.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Bartek Dopytalski - video

Brak komentarzy.

Skomentuj