Pracownia // modern jazz – 22.09

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi są instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Edycja wrześniowa to MODERN JAZZ dla średnio zaawansowanych z Joanną Tuliszką - Wiatrolik!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 22.09 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 70zł (3h zajęć)
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 22.09"

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Joanna Tuliszka-Wiatrolik - jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu – specjalność: taniec sceniczny. Jako uczennica Szkoły występowała w wielu spektaklach i przedstawieniach m. in. na scenie Teatru Wielkiego (w takich spektaklach, jak „Faust”, „Aida”, „Pan Twardowski”).

Była uczestniczką wielu audycji i warsztatów w Hamburgu w szkole tańca Stage Entertainment- musicals und shows. Dostała się również na warsztaty w Santa Cruz w 7 edycji YOU CAN DANCE.

Od wielu lat prowadzi zajęcia z tańca z baletu i modern jazzu. Ponadto jest absolwentką Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na wydziale Taniec.

Czyli tańczy, uczy, tworzy, myśli i zasypia z tańcem.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zatańczenia w Arcie ♥

Joanna Tuliszka - video

Brak komentarzy.

Skomentuj