Pracownia // contemporary jazz – Bartek Dopytalski 06.07 – odbyły się

Wakacje wcale nie muszą być nudne a nasze studio na pewno zadba o to abyście aktywnie spędzili ten czas. Jedną z propozycji są warsztaty z techniki jazzowej.

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa lipcowa edycja to CONTEMPORARY JAZZ z Bartek Dopytalski!

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 06.07 (sobota),
GODZINA: 12:00-14:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 2h zajęć
POZIOM: średnio zaawansowany

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

!!!! ⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇ !!!!
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 06.07"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszym instruktorze:

Bartek Dopytalski - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, na kierunku Taniec w kulturze fizycznej, specjalność pedagog tańca. Kilkakrotny Mistrz Polski oraz finalista Mistrzostwa Świata IDO. Finalista programu Got to dance Tylko taniec IV. Szkolił się u wielu polskich, jak i zagranicznych choreografów i pedagogów tańca.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj