Pimp my bachata – wypucuj technikę & odpicuj styl // 15.06 – odbyły się

Uważasz, że Twoja bachata znajduje się w złym stanie technicznym i nie prezentuje się najlepiej? Czujesz, że jej eksploatacja nie daje Ci już radości? Oddaj ją na warsztaty, gdzie wspólnie wypucujemy Twoją technikę, odpicujemy styl i tchniemy nowe życie! 🙂

Zajęcia podzielone będą na 2 części. Na pierwszej skupimy się na dokładnym wyczyszczeniu podstaw: od układania stóp w kroku podstawowym i skupiania wzroku, przez technikę prowadzenia i elementy stylingu, po wygląd i prezencję. Drugą część poświęcimy zabawie i czerpaniu radości z tańca, która często ginie w odmętach figur i chęci dążenia do perfekcji.

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 15.06 (sobota)
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
KOSZT:
★ cena dla 1 osoby: 70 zł
★ w parze � MACIE TANIEJ � cena dla dwojga: 120 zł

POZIOM: otwarty (znajomość bachaty min. 3 m-ce)
INSTRUKTORZY: Maria y Radek Bachata Poznań

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

Agnieszka Kowalska
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PIMP MY BACHATA 15.06"

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj