Julia i Brandon – warsztaty zoukowe 03-04.06 – odbyły się

Po sukcesie marcowych warsztatów pragniemy zaprosić Was na kolejną dawkę zoukowych rytmów. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Julię i Brandona.

Już w czerwcu dwudniowe warsztaty zouka: 03-04.06

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
Miejsce: Art of Move ul. Smoluchowskiego 7
Czas: 12:00 – 15:30
➤ KOSZT
★ zapisujesz się sam(a) - cena dla 1 osoby:
FULLPASS
do 30.04 ➙ 100zł // od 1.05 ➙ 130zł

★ zapisując się w parze � MACIE TANIEJ � cena dla dwojga:
FULLPASS
do 30.04 ➙ 170zł // od 1.05 ➙ 230zł
➤ ZAPISY
★ wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres: biuro@artofmove.pl
W tytule wpisz: „Warsztaty zouka 03-04.06”

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: " Warsztaty zouka 03-04.06"
★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.
Warsztaty na poziomie średnio zaawansowanym.

Jeszcze kilka słów o prowadzących:
Brandon jest instruktorem tańca i DJ'em z Pragi (Czechy). To właśnie tam założył Prague Zouk Academy. Tańczy od 14 roku życia i w tym czasie poznał różne tańce latynoamerykański. Dotychczas prowadził warsztaty i zajęcia na festiwalach w Czechach, Rosji, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce i w Izraelu. Jako jeden z najbardziej uznanych DJ'ów w Europie jest regularnie zapraszany na największe międzynarodowe festiwale.

Julia jest jedną z pierwszych tancerek-promotorów Zouka w Polsce. Obecnie prowadzi regularne zajęcia we Wrocławiu oraz warsztaty w innych miastach Polski i Europy. Powołała do życia swoja własną grupę taneczną Jzouki. Ponad to organizuje festiwal Zouk Explosion oraz inne wydarzenia taneczne.
Brandon i Julia poznali się na Valentine Dance Festival w 2014r. i od tego czasu współpracują. Dość szybko stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych europejskich par zoukowych i dzięki temu są wciąż zapraszani na wiele tanecznych eventów.
Umiejętność łączenia różnych styli tanecznych, improwizowanie, radość oraz wspaniała interpretacja muzyki, powoduje, że poruszają za serca i zarażają innych swoją pasją do Zouka.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w #artofmove

Brak komentarzy.

Skomentuj