Bachata dominicana // warsztaty z Marią i Radkiem 20.01 – odbyły się

GRUPA ZAMKNIĘTA. BRAK MIEJSC!!!

Ewolucja muzyki i tańca oraz wpływ zachodniej kultury zaprowadziły bachatowy nurt w miejsce, gdzie pomiędzy odmianą wyspiarską (przez dominikańczyków nazywaną po prostu bachatą), a bachatą nowoczesną (urbana, moderna) więcej jest obecnie różnic niż podobieństw. Świat dzieli się na tych, którzy bachatę dominikańską kochają oraz tych, którzy opuszczają parkiet na dźwięk jej charakterystycznych gitarowych brzmień. Niezależnie od gustów, tradycję należy szanować. Co więcej, każdy rasowy bachatero/bachatera powinien być jej przynajmniej świadom. Wszystkich, którzy pragną tę świadomość posiąść oraz sięgnąć do samych korzeni zapraszamy na warsztaty z bachaty w odmianie wyspiarskiej w Art of Move.

Warsztaty przeznaczone dla osób pragnących poznać korzenie i odrobinę historii, jak również rozwinąć swój warsztat taneczny i świadomość muzyczną. Zajęcia pozwolą także każdemu znaleźć się wśród nielicznej grupy tancerzy potrafiących nie tylko odróżnić muzykę dominikańską od nowoczesnych brzmień, ale przede wszystkim w tradycyjny sposób do niej zatańczyć.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤ TERMIN: 20.01 godz. 12:00-15:30

➤ KOSZT
★ cena dla 1 osoby: 80 zł

★ w parze � MACIE TANIEJ � cena dla dwojga: 140 zł

➤ ZAPISY

★ wyślij zgłoszenie: http://artofmove.pl/warsztaty-zapisy/34.html

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "BACHATA DOMINICANA - warsztaty 20.01"

Warsztaty dla osób tańczących bachatę na poziomie min. średnio zaawansowanym.

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj