Babsky Projekt – warsztaty latino dla Pań 17.02 – odbyły się

To już ponad rok od kiedy ruszyliśmy ze spotkaniami z cyklu BABSKY PROJEKT. Tym razem widzimy się w lutym a zajęcia poprowadzi Dominika Jasik. A jeśli Dominika to na pewno zaskoczy nas czymś w rodzaju: cha cha, jive, rumba a może samba??? 🙂

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla tańczących, jak i jeszcze nie tańczących Pań, wszystkich pragnących odnaleźć swój styl.

Termin: 17.02
Godziny: 12:00 - 15:15
Prowadząca: Dominika Jasik
Koszt: 60 zł

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie - FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "BABSKY PROJEKT 17.02"

WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W ART OF MOVE przy ul. Górna Wilda 81

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Kilka słów o Dominice:

Studentka kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Reprezentowała takie kluby tańca towarzyskiego jak: „Feniks” Krotoszyn, „Botafogos” Kalisz oraz Centrum Tańca Wypych Kalisz. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie w 2005 roku V-ce Mistrzostwa Polski w 10 tańcach oraz drugiego V-ce Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Junior I. Ponadto jest wielokrotną finalistką turniejów tańca z cyklu Grand Prix Polski w tańcach standardowych, w których posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim i użytkowym, ale bliskie jej sercu są również takie techniki jak salsa i bachata. Jednak jej nową taneczną miłością jest Tango Argentino, którego pierwsze kroki stawiała przebywając na półrocznym stypendium w Turynie w 2014 roku, a po powrocie do Polski stara się regularnie uczestniczyć w Milongach.

Obecnie gra główną rolę – Baby – w spektaklu Dirty Dancing Music&Dance Show

Dominika jest miłośniczką sportu, kocha podróże i nie boi się wyzwań. Jej życiowym motto jest: „Przejść przez życie tanecznym krokiem”.

Do zobaczenia w Art of Move.

Dominika Jasik - video

Brak komentarzy.

Skomentuj