Babsky Projekt vol. 7 – warsztaty dla Pań 20.05 – odbyły się

To już 7 spotkanie z cyklu BABSKY PROJEKT. Tym razem widzimy się w maju a zajęcia poprowadzi Maria Dobrowolska. A jeśli Maria to na pewno będzie sensualowo. Tym razem będzie troszkę inaczej. Tego dnia na sali obok z tańcem zmagać się będą również Panowie, aby pod koniec warsztatów zmierzyć się wspólnie na jednym parkiecie 🙂

To warsztaty przeznaczone dla kobiet, które pragną się zrelaksować i poczuć dobrze w swoim ciele.
Będziemy pracować nad prawidłową postawą ciała, zgrabnym poruszaniem się i zmysłowymi, świadomymi ruchami wszystkich partii ciała, co pozwoli nam na wydobycie swojej kobiecości w tańcu.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla tańczących, jak i jeszcze nie tańczących Pań, wszystkich pragnących odnaleźć swój styl.

Termin: 20.05
Godziny: 12:00 - 15:30
Prowadząca: Maria Dobrowolska
Koszt: 60 zł

Płatności można dokonać gotówką na miejscu w studio lub przelewem na konto:
Bank: BZWBK
Konto nr: 14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul. 1-go Maja 12/4
19-400 Olecko

WARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W ART OF MOVE przy ul. Smoluchowskiego 7 !!!

Aby uczestniczyć w zajęciach należy przesłać do nas swoje zgłoszenie podając: imię i nazwisko oraz numer telefonu. W tytule wiadomości prosimy wpisać: BABSKY PROJEKT 20.05. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: biuro@artofmove.pl

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj