Babsky Projekt // Afryka Dzika – kizomba, semba, ginga – 03.12

Drogie Panie,
#Afryka #Ginga #Kizomba #Semba

To warsztaty przeznaczone dla wszystkich ladies, które chciałyby popracować nad afrykańskimi ruchami, afrykańskim feelingiem. Każda Pani, która tańczy kizombe i sembe z czasem rozumie, że bez "gingi", odpowiedniej pracy ciała, lekkości, elegancji, jej taniec wiele traci. To praca u podstaw, często żmudna, ale przynosząca efekty.

Kilometro-godziny przechodzone na treningach przynoszą wymierny efekt podczas tańczenia w parze na parkiecie. Podziw płci przeciwnej - bezcenny! Ale i samozadowolenie, wiara we własne możliwości, pewność siebie.

Podczas warsztatów na tapetę bierzemy afro (od tego spokojnego, po szalone, od tradycyjnego, po nowoczesne), kizombe & sembe.

Kizomba i semba - większość z Was zna i zapewne tańczy. Ale po co afro zapytacie? Odpowiedz jest prosta - u podstaw każdego tańca leży jego kultura, pochodzenie, tańce i ruchy źródłowe. Żeby umieć rozumieć dany taniec, dobrze jest znać jego korzenie. Afro pomaga nam zrozumieć balans ciala, rodzaj ruchu, relaks, sposób poruszania sie.

Zabierzcie wygodne ubranie, skarpetki (można boso), ale tez i buty na obcasie.

Termin: 03.12.2017 (niedziela)

Godzina: 13:00-16:15 (w trakcie warsztatów przerwy na oddech)

Koszt: 60 zł od osoby

Instruktor: Agnieszka Algemissel

Miejsce: Art of Move ul. Górna Wilda 81

ZAPISY:

★wyślij zgłoszenie przez formularz rejestracyjny: http://artofmove.pl/warsztaty-zapisy/33.html

★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko

W tytule przelewu prosimy wpisać: "BABSKY PROJEKT - 03.12"

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Azembora!!!

Brak komentarzy.

Skomentuj