Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

Już w najbliższą środę, kolejne spotkanie z bachatą dla początkujących w naszym ukochanym klubie muchos 🇵🇾️.
Zapraszamy na Bo środa to mała sobota //Lova Lova - Bachata dla początkujących, gdzie będzie można załapać totalne podstawy oraz (być może) tzw. bakcyla. 🙂 Totalnie na luzie, totalnie za free. 💃🕺

#pierwszdzieńwiosny
#bachating
#LovaLova
❤️
... Zobacz więcejDalej

Wiecie, że wystartowaliśmy z nowym, przytulaśnym kursem? ❤️❤️ Bo środa to mała sobota //Lova Lova - Bachata dla początkujących - już w najbliższą środę, Maria y Radek Bachata Pozna...

Zobacz na Facebooku