Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

4 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

W weekend wraz z KC Students Company Poland Team podbiliśmy kolejne miasto z choreografią KikoChristina dance projects 💪😎

Dziękujemy Gregory and Karolina Bachata Salsa za świetną organizację bachatowego eventu Warsaw Bachata Meet Up i Dario & Sara - Warsaw Bachata Meet Up! Registration ONLY MEN i możliwość bycia jego częścią 💕

Musimy za rok zabrać do Was więcej Poznania 😁

To gdzie jeszcze powinniśmy przyjechać z 'Amor Eterno' 😉?

__________________________________

Hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #polandWarsaw Bachata Meet Up! 2019 - Kiko & Christina Dance Project by Maria & Radek
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku