Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

8 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Hakuna matata, let's dance bachata!

Dziś nowe cykle bachaty w Studio Tańca Art of Move na poziomach:

😎 S5 - 19.30
😎 Z5 - 20.30

Na Z5 wszystko fajnie, pięknie, tyle, że granda z partnerami 😭 gdzie Ci mężczyźni, prawdziwy tacy? Może to najwyższa pora, żeby już bez wymówek wrócić na ostatnie 2 miesiące grupy zaawansowanej? Bo będziemy wywoływać do tablicy 😉
Rzuć wszystko i chodź, ratuj nasze cudne bachaterki bohaterze! 😶
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku