Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

Hola Chicas! 🤗

Nareszcie w grafiku Studio Tańca Art of Move znalazło się miejsce na zajęcia solowe dla bachateras tańczących już w parach:

Bachatowy Ladies Styling & Bodymovement na poziomie średniozaawansowanym, czyli pod wymagającym okiem Maria Dobrowolska skupimy się maksymalnie na smaczkach, świadomości ciała i wykończeniach ruchu w tańcu z partnerem 😎

Zapraszamy już w ten czwartek na 17:45 -
😉

Zapisy przez www.artofmove.pl lub u niezastąpionej we wszelkich info Pati Wes😀
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku