Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

8 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Bachata Festival Hamburg 💕

Na zaproszenie wspaniałych KikoChristina dance projects pojechaliśmy, pouczyliśmy się, zatańczyliśmy dwa pokazy #findyou i #amoreterno, zrobiliśmy warsztaty z #bachatamoderna (nasze pierwsze en ingles) i wróciliśmy cali, zdrowi oraz szczęśliwi 😁

Videosy niebawem😉, a tymczasem gratki dla wyjazdowej reprezentacji KC Students Company PL, czyli Aga Tomaszewska, Michał Dutkiewicz Kinga Turała, Maciek Maniek Cepiński 💜

Dziękujemy za piękne zdjęcia Jose Ramos Zumbs 🙆‍♀️

A dziś zapraszamy na zajęcia do Studio Tańca Art of Move, więc do zatańczenia 😊
__________
hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #poland
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku