Taneczną przygodę rozpoczął od salsy kubańskiej oraz jej formy tańczonej w kole przez wiele par jednocześnie: Ruedy de Casino. Od samego początku szkolił się również w stylach liniowych LA i NY oraz w tańcu współczesnym.

Instruktor na warsztatach tanecznych w Polsce oraz za granicą (m. in. we Włoszech i na Malcie). Na kongresach salsy nie tylko prowadzi zajęcia, ale również występuje na scenach podczas wieczornych gal tanecznych. Miał przyjemność zatańczyć m.in. we Włoszech na kongresie Remeneate na zaproszenie Seo Fernandeza, we Włoszech na kongresie Latin Village oraz w Szwecji na kongresie Love Dance Festival organizowanym przez Luisa Vazqueza.

Nieustannie szkoli się na kongresach salsowych oraz w szkołach salsy w Polsce oraz za granicą w technikach takich jak: Salsa, Reggaeton, Cha-Cha-Cha, Zouk, Rumba, Afro. Tańczył m.in. we Francji, Austrii, Włoszech, Szwecji oraz Hiszpanii. Regularnie bierze również udział w warsztatach tańca współczesnego uczęszczając na zajęcia z takich technik jak: Jazz Dance i Modern Jazz.

Oprócz tańca pasjonuje się również muzyką. Od wielu lat uczy się gry na instrumentach karaibskich (m.in. conga, clave, guirro, marakasy), które są istotą rytmów oraz feelingu afrokubańskiego.

Agnieszka Ostrowska i Paweł Polc - video