Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

21 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Dzisiaj uczymy za darmoszkę choreo na Bachata Guinness Challenge 2019 o 16:30 w Studio Tańca Art of Move 😎✌️

Wpadaj koniecznie i przygotuj swój nr zgłoszenia, byśmy mogli Wam zaklepać weryfikację znajomości układu ☺️
Jak jeszcze nie zapisany, to cyk cyk, zrób to natychmiast na www.bachatachallenge.pl 😁

A po Bachata Guinness Challenge 2019 - nauka układu by #mariayradek, zapraszamy na nowy cykl bachaty na poziomie S2 o 18:00 🔥
Można dołączyć do grupy! 😍

Widzimy się? 🙂

______________________________________

Hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #poland
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku