Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

Hola Chicas! 🤗

Nareszcie w grafiku Studio Tańca Art of Move znalazło się miejsce na zajęcia solowe dla bachateras tańczących już w parach:

Bachatowy Ladies Styling & Bodymovement na poziomie średniozaawansowanym, czyli pod wymagającym okiem Maria Dobrowolska skupimy się maksymalnie na smaczkach, świadomości ciała i wykończeniach ruchu w tańcu z partnerem 😎

Zapraszamy już w ten czwartek na 17:45 -
😉

Zapisy przez www.artofmove.pl lub u niezastąpionej we wszelkich info Pati Wes😀
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku