Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

4 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

W weekend wraz z KC Students Company Poland Team podbiliśmy kolejne miasto z choreografią KikoChristina dance projects 💪😎

Dziękujemy Gregory and Karolina Bachata Salsa za świetną organizację bachatowego eventu Warsaw Bachata Meet Up i Dario & Sara - Warsaw Bachata Meet Up! Registration ONLY MEN i możliwość bycia jego częścią 💕

Musimy za rok zabrać do Was więcej Poznania 😁

To gdzie jeszcze powinniśmy przyjechać z 'Amor Eterno' 😉?

__________________________________

Hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #polandWarsaw Bachata Meet Up! 2019 - Kiko & Christina Dance Project by Maria & Radek
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku