Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

8 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Bachata Festival Hamburg 💕

Na zaproszenie wspaniałych KikoChristina dance projects pojechaliśmy, pouczyliśmy się, zatańczyliśmy dwa pokazy #findyou i #amoreterno, zrobiliśmy warsztaty z #bachatamoderna (nasze pierwsze en ingles) i wróciliśmy cali, zdrowi oraz szczęśliwi 😁

Videosy niebawem😉, a tymczasem gratki dla wyjazdowej reprezentacji KC Students Company PL, czyli Aga Tomaszewska, Michał Dutkiewicz Kinga Turała, Maciek Maniek Cepiński 💜

Dziękujemy za piękne zdjęcia Jose Ramos Zumbs 🙆‍♀️

A dziś zapraszamy na zajęcia do Studio Tańca Art of Move, więc do zatańczenia 😊
__________
hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #poland
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku