Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

8 hours ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Hakuna matata, let's dance bachata!

Dziś nowe cykle bachaty w Studio Tańca Art of Move na poziomach:

😎 S5 - 19.30
😎 Z5 - 20.30

Na Z5 wszystko fajnie, pięknie, tyle, że granda z partnerami 😭 gdzie Ci mężczyźni, prawdziwy tacy? Może to najwyższa pora, żeby już bez wymówek wrócić na ostatnie 2 miesiące grupy zaawansowanej? Bo będziemy wywoływać do tablicy 😉
Rzuć wszystko i chodź, ratuj nasze cudne bachaterki bohaterze! 😶
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku