Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

Już w najbliższą środę, kolejne spotkanie z bachatą dla początkujących w naszym ukochanym klubie muchos 🇵🇾️.
Zapraszamy na Bo środa to mała sobota //Lova Lova - Bachata dla początkujących, gdzie będzie można załapać totalne podstawy oraz (być może) tzw. bakcyla. 🙂 Totalnie na luzie, totalnie za free. 💃🕺

#pierwszdzieńwiosny
#bachating
#LovaLova
❤️
... Zobacz więcejDalej

Wiecie, że wystartowaliśmy z nowym, przytulaśnym kursem? ❤️❤️ Bo środa to mała sobota //Lova Lova - Bachata dla początkujących - już w najbliższą środę, Maria y Radek Bachata Pozna...

Zobacz na Facebooku