Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

1 day ago

Maria y Radek Bachata Poznań

W tym tygodniu 3 taneczne wydarzenia z Marią:

Wtorki 19:00
🔥 Bachata Ladies Styling - poziom średniozaawansowany
(nowy regularny kurs dla bachateras)

Niedziela 11:00
🔥 Bachata Ladies Solo - poziom open
(warsztaty stylingu dla kobiet)

➡️Dance Friends - Dance & Pole Studio
www.dancefriends.pl

Sobota 12:00
🔥 Izolacje & Bodymovement - poziom open (technika, świadomość, rozruch, rozwój i pozycja obowiązkowa dla panów i pań)

➡️ @Studio Tańca Art of Move
www.artofmove.pl

_______________________________________

Hakuna matata, let's dance bachata!
#bachata #poznan #poland
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku