Absolwentka Studium Tańca w Poznaniu oraz dyplomowana instruktorka tańca współczesnego.

Zaczęła tańczyć w wieku 9 lat w Zespole Tanecznym Pryzmat pod okiem mamy – również instruktorki tańca. Od momentu gdy skończyła 17 lat pracuje jako instruktor i choreograf. Jej autorskie choreografie znajdują uznanie w oczach jury na konkursach tańca w całej Polsce, zarówno w tańcu współczesnym, jak i w Salsie.

Prowadzi liczne warsztaty taneczne w Polsce oraz za granicą (m.in. we Włoszech i na Malcie). Spotkać ją można nie tylko na kongresowych parkietach, ale również na kongresowych scenach. Występowała m.in. we Włoszech na kongresie Remeneate na zaproszenie Seo Fernandeza, we Włoszech na kongresie Latin Village oraz w Szwecji na kongresie Love Dance Festival organizowanym przez Luisa Vazqueza.

Od wielu lat uczestniczy w różnego rodzaju warsztatach i kongresach w Polsce i za granicą, gdzie poszerza swoje umiejętności w technikach tanecznych takich jak: Jazz Dance, Modern Jazz, Street Jazz, Contemporary Dance, Broadway Jazz, Salsa, Reggaeton, Zouk. Trzykrotnie uczestniczyła w Dance Session w Paryżu. Systematycznie szlifuje swój warsztat taneczny w jednej z największych szkół tańca w Europie – Studiu Tańca Harmonic w Paryżu.

Agnieszka Ostrowska i Paweł Polc - video