Weselnie // weekendowy kurs dla narzeczonych 15.04 – odbyły się

Weekendowy kurs tańca weselnego dla narzeczonych

To kurs przeznaczonych dla par, które przygotowują się do pierwszego tańca i nie mogą sobie pozwolić na regularny kurs w tygodniu. Spotykamy się raz a konkretnie 😊  Nie ma nic piękniejszego jak idealny pierwszy taniec. Na kursie pary poznają najbardziej popularne techniki, które później można wykorzystać do ułożenia choreografii: walc angielski, walc wiedeński, cha cha czy discofox. Po zakończeniu cyklu zajęć istnieje możliwość spotkań indywidualnych w celu przygotowania choreografii do konkretnego już utworu.

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

KIEDY: 15.04 (niedziela),
GODZINA: 12:00-15:15
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 140zł za 3h zajęć (koszt dotyczy pary)
POZIOM: podstawowy

-----ZAPISY-----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: http://artofmove.pl/warsztaty-zapisy/50.html

Zapisy wyłącznie w parach.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH 15.04"

Kilka słów o instruktorce:

Dominika Jasik - studentka kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Reprezentowała takie kluby tańca towarzyskiego jak: „Feniks” Krotoszyn, „Botafogos” Kalisz oraz Centrum Tańca Wypych Kalisz. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie w 2005 roku V-ce Mistrzostwa Polski w 10 tańcach oraz drugiego V-ce Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Junior I. Ponadto jest wielokrotną finalistką turniejów tańca z cyklu Grand Prix Polski w tańcach standardowych, w których posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim i użytkowym, ale bliskie jej sercu są również takie techniki jak salsa i bachata. Jednak jej nową taneczną miłością jest Tango Argentino, którego pierwsze kroki stawiała przebywając na półrocznym stypendium w Turynie w 2014 roku, a po powrocie do Polski stara się regularnie uczestniczyć w Milongach.

Obecnie gra główną rolę – Baby – w spektaklu Dirty Dancing Music&Dance Show

Dominika jest miłośniczką sportu, kocha podróże i nie boi się wyzwań. Jej życiowym motto jest: „Przejść przez życie tanecznym krokiem”.

Do zobaczenia w Art of Move.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

Brak komentarzy.

Skomentuj