Step by Step // bachata dla początkujących 21.04 – odbyły się

Na naukę tańca nigdy nie jest za późno, dlatego jeśli nie masz czasu w tygodniu daj się zarazić bachatą w weekend. Już w kwietniu zapraszamy na intensywną naukę bachaty dla początkujących.

Co należy zrobić?
Wysłać nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Termin:
21.04.2018

Czas:
12:00 - 16:30 (4 h + przerwa)

Koszt:
★ zapisujesz się sam(a) - cena dla 1 osoby: 100 zł
★ zapisując się w parze � MACIE TANIEJ � cena dla dwojga: 180 zł

Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Bank BZWBK
14 1090 1476 0000 0001 3254 9570
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "STEP BY STEP 21.04"
Zajęcia odbędą się w studio przy ul. Górna Wilda 81.

ZAJĘCIA NA POZIOMIE PODSTAWOWYM.

★ w przypadku rezygnacji z zajęć wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Instruktorzy:
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła

Kilka słów o bachacie:

Bachata to rodzaj muzyki i tańca, powstały na przedmieściach Santo Domingo z połączenia dominikańskiego merengue oraz kubańskiego bolero. Rytmiczna, gitarowa muzyka w powiązaniu ze zmysłowym ruchem ciała oraz bliskim kontaktem partnerów tworzy niezwykle zjawiskową kompozycję.

Bachata jest tańcem ulicznym (socjalnym), nie skupia się więc na idealnych liniach w ciele, ani kątach układania stóp czy rąk. Kluczem do jej poznania i opanowania jest nauka prowadzenia oraz podążania, czyli swego rodzaju niewerbalnej komunikacji obojga tancerzy. Charakter tańca zależy wyłącznie od partnerów i może przyjąć zarówno formę szalonej zabawy, jak i delikatnej, intymnej gry.

Na przestrzeni lat, bachata ewoluowała zarówno muzycznie, jak i tanecznie, z tradycyjnego stylu dominikańskiego do jego unowocześnionych form – bachata moderna, bachata urbana, bachata sensual, przebywając daleką drogę z Dominikany do USA, a następnie przez ocean do Europy, by znaleźć się również w naszym studio w formie kursu, na który serdecznie zapraszamy.

Kurs ułożony jest w taki sposób, by już po takich zajęciach swobodnie czuć się w trakcie tańca na parkiecie, dzięki kreatywnemu łączeniu poznanych elementów, czyli własnej improwizacji. Kolejne poziomy wtajemniczenia pozwalają odbyć wędrówkę po różnych odmianach bachaty, nauczyć się podążania za muzyką oraz wyrobienia nawyków poprawiających kulturę tańca.

Zapraszamy.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Brak komentarzy.

Skomentuj