Contemporary jazz dla początkujących – 06.06 P1

Contemporary jazz to połączenie elementów z techniki tańca współczesnego, jazzowego jak i klasycznego. Podczas zajęć wykonywane są typowe ćwiczenia techniczne, improwizacja oraz choreografia, zwłaszcza w parterze, co jest cechą charakterystyczną dla tego stylu.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z techniką jazzową zapraszamy na nowy//świeżutki kurs CONTEMPORARY JAZZ.

Start: 06 czerwca (środa)
Godz.: 17:30

Zajęcia odbywać się będą w środy zawsze o tej samej porze przez kolejnych 4 tygodni. Istnieje możliwość kontynuowania nauki na wyższych poziomach.

Kilka słów o prowadzącym:

Mateusz Adamczyk - student kierunku Taniec w kulturze fizycznej ze specjalizacją pedagogiczną na Poznańskim AWF. Tańczyć zaczął w wieku 9 lat, począwszy od tańca towarzyskiego przez hip hop a na tańcu współczesnym skończywszy. Był członkiem KTT aMOK Leszno, Słońce Poznań, Funky Flava Crew, Vogue Dip Family oraz Chilli Art, z którymi zdobył Mistrzostwo Polski formacji, V-ce mistrzostwo Europy formacji oraz Drugie V-ce mistrzostwo Polski w Latin Show Solo, Półfinał programu „Got to Dance” oraz był tancerzem w programie „You Can Dance: Po prostu bitwa”. Doświadczenie taneczne zbierał na wielu warsztatach między innymi z Thierrym Vergerem, Stacy Boeddeker, Chazem Buzanem, Kayla Leigh, Anną Nasstrom, Michałem Pirógiem i wieloma innymi, a także podczas projektów takich jak Culture Clash w Amsterdamie. Pracę jako instruktor tańca rozpoczął w roku 2012. Ciągle się szkoli i poszerza swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego. Oprócz tańca pasjonuje się akrobatyką powietrzną.

Zapraszamy.

Mateusz Adamczyk - video

Brak komentarzy.

Skomentuj