Art Ladies – nabór do formacji // 27.09

Formacja Art Ladies została stworzona z myślą o kobietach, które chcą rozwinąć/poszerzyć swój taneczny warsztat💃. Celem treningów jest stworzenie choreografii, której premiera odbędzie się w 2020r podczas 10 urodzin Art of Move️🎉️🎉️🎉.

Skoncentrujemy się na prawidłowej technice poszczególnych tańców latynoamerykańskich👣👣 jak również na pracy rąk🙆 (bo zazwyczaj nie wiemy, co z nimi robić w trakcie tańca). Skupimy się także na obrotach 🌪🌪🌪 tak, aby upiększyły a nie zaburzały Wasz taniec. Nie zabraknie również takich elementów jak rytmiczność, czyli tzw. musicality️🎶

Bardzo istotnym aspektem, nad którym popracujemy będą emocje w tańcu😣😀😏😳🤗😭🤔, które postaramy się przekazać podczas pokazu. No i co najważniejsze, te zajęcia sprawią, że poczujesz się pewniej na parkiecie (tańcząc w butach na obcasie👠👠👠) i nie będziesz bała się wystąpić przed publicznością - You'll be a Dancing Queen👑.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤ TERMIN NABORU: 27.09.2019 (piątek)
➤ CZAS: 18:00-19:00
➤ KOSZT: nabór jest bezpłatny
➤ INSTRUKTOR: Dominika Jasik
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: formacja przeznaczona dla osób tańczących min. 1 rok. (nie ma znaczenia jaka technika).

➤ ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Co Was czeka? Na pewno same pozytywne emocje 🙂

Nasza instruktorka przygotuje dla Was krótką choreografię, aby sprawdzić jak sobie radzicie z pamięcią tanecznych sekwencji. Dodatkowo przygotujcie się na małe improwizacje.

Czekamy na Was już 27.09 w Arcie ♥
Do zobaczenia

Brak komentarzy.

Skomentuj